Ach, cóż to był za bal!!

Tradycyjnie, przed zakończeniem roku szkolnego, klasy trzecie gimnazjum mają swój bal zakończeniowy. W tym roku uroczystość odbyła się 14 czerwca. W imprezie wzięły udział wszystkie klasy trzecie. Gospodarzami wydarzenia byli rodzice uczniów, którzy sprawowali opiekę, wraz z wychowawcami tychże klas, nad młodzieżą podczas balu. DJ Rado witał serdecznie wszystkich uczestników w imieniu rodziców, dyrekcji i wychowawców naszej szkoły. Rada Rodziców, a szczególnie koordynatorki balu; p. Agnieszka Deinert, p. Alicja Kunz, p. Sylwia Szałas oraz p. Irena Gruzdowska wykazały się świetną organizacją i niezwykłą gościnnością. Zauważył to również p. dyrektor K. Bistroń, który podczas akademii z okazji zakończenia roku szkolnego osobiście dziękował paniom, wręczając im bukiety kwiatów.


Wśród zwiewnych koronkowych sukienek i czarnych garniturów nie sposób było ukryć wzruszenia, że tak szybko minęły te trzy wspólnie spędzone lata. Wspaniali młodzi ludzie wyruszają w nową podróż, do nowych szkół. Będą przecierać kolejne ścieżki, przebierać się w garderobie życia, kształcić się i poznawać nowych przyjaciół. W naszej szkole jednak zostawili po sobie niezatarty ślad; wspomnienia.

 

G. Łukasik