Artykuły

Projekt edukacyjny "Emocja"

Klasa 2c rozpoczęła Międzynarodowy projekt edukacyjny „Emocja”.


Uczniowie wraz z wychowawcą rozbudzali wiarę we własne możliwości, rozwijali kreatywne działania, integrowali się ze sobą poprzez liczne ćwiczenia, zadania oraz prace plastyczne. Wszyscy uczniowie chętnie wykonali pracę w grupach i projektowali swoje kropki . Następnie przy użyciu aplikacji Quiver skanowali swoje kropki i podziwiali je w trójwymiarze.

Czytaj więcej...

Rozpoczęcie roku szkolnego 2020/2021 w Szkole Podstawowej nr 2 im. prof. Gerarda Labudy w Luzinie

Długo wyczekiwane wakacje minęły, zostały piękne wspomnienia. Nadszedł wrzesień, a wraz z nim, po wakacyjnym wypoczynku uczniowie Szkoły Podstawowej nr 2 im. prof. Gerarda Labudy w Luzinie powrócili do szkoły, aby spotkać się z nauczycielami i rówieśnikami.

Czytaj więcej...

Rekrutacja do Szkoły Muzycznej w Luzinie - SP nr 2

A2U ulotkaSzkoła Muzyczna w Luzinie rozpoczyna rekrutację dla dzieci i dorosłych zainteresowanych nauką śpiewu, gry na instrumentach, aktorstwa czy stepu w roku szkolnym 2020/2021.

Czytaj więcej...

Rok 2020


↑ ROK SZKOLNY 2020/2021 ↑


↓ ROK SZKOLNY 2019/2020 ↓


 

Pożegnanie zasłużonych nauczycielek szkoły

W dniu 25.06.2020 r. społeczność szkolna pożegnała wieloletnie nauczycieli: p. Jolantę Serafin i p. Grażynę Kulas. Dyrektor w pożegnalnym przemówieniu pytał: „Kogo dzisiaj żegnamy? Kogo i co w osobach Grażyny i Joli żegnamy? Żegnamy miłość. Mówię Wam żegnamy dzisiaj miłość. Jeżeli ktoś przez ponad 30, 35 lat pracował z młodzieżą i z troską pochylał się nad jej problemami, poświęcając siebie całego, swoje życie, to na pewno kochał człowieka. Za tę miłość, waszą pracę wyrażamy dzisiaj wdzięczność”.

Czytaj więcej...