Sukces W WOJEWÓDZKIM KONKURSIE RECYTATORSKIM

Uczennice naszej szkoły wzięły udział w  Wojewódzkim Konkursie Recytatorskim) ,,Historia, Pamięć, Tożsamość, Teraźniejszość'' organizowanego przez Szkołę Podstawową im. Żołnierzy Niezłomnych w Pobłociu. Celem konkursu było kształtowanie postaw patriotycznych młodego pokolenia poprzez upowszechnianie wiedzy o Historii Polski i regionu w XX wieku. W związku z sytuacją panującą w naszym kraju, wszystkie etapy odbyły się w formie zdalnej.

Finał Konkursu Recytatorskiego dla szkół podstawowych odbył się 24.02.2021r. Do III etapu zakwalifikowało się 11 uczniów. Naszą szkołę reprezentowały: Weronika Bladowska z klasy 8a, przedstawiając swoją interpretację wiersza ,,Wyklęty'', zdobyła V miejsce oraz Ada Siecińska z klasy 8g, która recytowała wiersz ,,Wyklęci'' i zajęła VII miejsce.
Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Justyna Szyszka